.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

Новини із Козятинського обласного соціального центру матері та дитини PDF Друк e-mail

 

У Козятинському обласному соціальному центрі матері та дитини 18 грудня була проведена групова практична робота «Складання колажу бажань», мета якої - навчити мешканок закладу мріяти та планувати досягнення своєї мети за допомогою уяви та візуалізації. Усі справно справились зі своїм завданням та підготували колажі бажань.

 

У день Св.Миколая Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини гостинно відкрив двері для усіх бажаючих привітати його мешканців. Мами та дітки отримали подарунки на всі смаки: іграшки, солодощі, фрукти, засоби гігієни, дитяче харчування, тощо.


 

 

19 грудня спеціалістами закладу було організовано та проведено гру із мешканками закладу «Таємний благодійник». Завданням для кожної клієнтки було протягом дня, виступати в ролі благодійника, але таємно, не оголошуючи свої дії тому, кому вони адресовані, зокрема: компліменти, допомога по догляду за дітьми, приготування їжі, дрібні подарунки. Усі учасники гри з завданням справились на відмінно, ніхто не залишився без уваги, навіть працівники центру отримали віршовані компліменти.

 
bottom

Designed by FaynoHost