.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

19 січня 2018 року Вінницьким обласним ЦСССДМ проведено методичний день за тематикою запобігання та протидії домашньому насильству PDF Друк e-mail

 

Участь у заході взяли працівники Вінницького обласного, Вінницького, Калинівського районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству у Вінницькому районі.

Під час вступного слова директор Вінницького обласного ЦСССДМ Олена Стоялова зазначила, що проведення методичного дня зумовлено набуттям чинності нового Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який значно розширює можливості попередження та боротьби з цим явищем. Учасники переглянули презентацію стосовно ключових змін у порівнянні з попереднім Законом України «Про попередження насильства в сім’ї», після чого у формі практичних занять були розглянуті повноваження суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, та особливості їх взаємодії на прикладі ведення випадку конкретної родини.

Заступник директора – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Вінницького обласного ЦСССДМ Ольга Слободяник ознайомила присутніх із діяльністю мобільних бригад соціально-психологічної допомоги у рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», реалізацію якого у Вінницькій області розпочато у жовтні 2017 року МБФ «Українська фундація громадського здоров`я» за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.

Учасники також мали нагоду ознайомитися з особливостями надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема, щодо проведення мотиваційного консультування.

У лютому поточного року аналогічні методичні дні будуть проведені усіма районними та міськими центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 
bottom

Designed by FaynoHost