.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

За результати роботи у 2017 році відзначено кращі центри соціальних служб області PDF Друк e-mail

 

08 лютого під час проведення підсумкової нарада директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування області директор Вінницького обласного ЦСССДМ Олена Стоялова вручила подяки колективам 11 центрів області за забезпечення у 2017 році   системної соціальної роботи з різними категоріями сімей, дітей та молоді.

Зокрема, подяки отримали Крижопільський, Могилів-Подільський, Гайсинський, Літинський, Піщанський, Жмеринський, Липовецький, Чечельницький, Ямпільський, Бершадський, Хмільницький районні ЦСССДМ.

Крім того, за впровадження у об’єднаній територіальній громаді системи надання соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах подяки отримали фахівці із соціальної роботи Джулинської, Студенянської, Шпиківській об’єднаних територіальних громад.

 

Вінницький міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» відзначений за проведення у 2017 році роботи щодо розширення спектру послуг та збільшення кількості їх отримувачів.

 
bottom

Designed by FaynoHost