.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

21 березня Вінницьким обласним ЦСССДМ завершено навчання з підготовки кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники PDF Друк e-mail

 

Мета навчання - підвищення рівня батьківської компетентності майбутніх прийомних батьків та батьків-вихователів, їх спроможності кваліфіковано здійснювати діяльність з метою створення сприятливих умов для життя і розвитку прийомних дітей та дітей-вихованців.

Навчання проводилось за українською версією програми ПРАЙД та проходило протягом 8 днів. Було розглянуто десять тематичних модулів, загальною кількістю 84 години, з яких 60 годин – це аудиторні заняття та 24 години - самостійна робота.

У навчанні взяли участь 21 кандидат з Вінницького, Крижопільського, Козятинського, Літинського, Мурованокуриловецького, Тивірвського, Хмільницького, Ямпільського районів, міст Вінниці та Хмільника.

Під час занять учасники опрацювали нормативні документи з питань створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, отримали знання щодо повноважень, прав та обов’язків прийомних батьків, опікунів, піклувальників, проаналізували основні сфери батьківської компетенції. Також кандидати переглянули відеоматеріали щодо практичної діяльності батьків-вихователів.

За результатами проходження навчання учасники отримали необхідні знання про засади захисту прав дітей у сім’ї, соціально-психологічні фактори становлення особистості дитини та особливості її розвитку, методи сімейного виховання та відновлення стосунків дитини-сироти з рідними, шляхи формування життєвої компетентності дитини та підготовки її до самостійного життя.

Батьки набули практичних навичок налагодження сімейних взаємостосунків та здобули уміння ефективно спілкуватися з дитиною, аналізувати причини поведінки дитини, власні емоції, почуття, поведінкові прояви.

Після закінчення навчання спеціалісти обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідають сім’ї кандидатів, що передбачено навчальною програмою.

            Наступне навчання кандидатів заплановано провести у липні 2018 року.


 
bottom

Designed by FaynoHost