.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

22 березня у Калинівському районі відбувся районний фестиваль творчості і талантів дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе» PDF Друк e-mail

 

У фестивалі, який проводився Калинівським районним ЦСССДМ спільно із відділом освіти Калинівської райдержадміністрації, міським відділом освіти, будинком дитячої та юнацької творчості, взяли участь 60 дітей.

Захід відкрив керуючий справами Калинівської районної ради Андрій Пугач, який поділився своїми враженнями та захопленнями від робіт учасників.

У веселій дружній атмосфері соціальний педагог Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназії Волкернюк Г.О. провела вправу «Мої мрії на майбутнє».

Керівники гуртків будинку дитячої творчості на чолі з методистом Чечельницькою В.М. об’єднали дітей у спільній справі та провели майстер-клас із виготовлення колективної роботи кулі з паперу «Кусудама».

Особливу родзинку до дитячого свята додали колектив «Веселики» у складі вихованців ЗОШ с.Черепашинці, які спеціально відвідали цей захід із власною концертною програмою та подарували своїм ровесникам калейдоскоп веселощів, позитиву та гарного настрою.

За дорученням народного депутата України Петра Юрчишина на свято прибула його дружина, Любов Ярославівна. Від імені народного обранця та від себе особисто вона привітала маленьких митців і поспілкувалася з їхніми батьками.

Усі учасники фестивалю були нагороджені грамотами, подяками, солодкими подарунками.

По закінченню свята діти мали змогу поласувати святковим обідом, який профінансований народним депутатом України Петром Юрчишином.

За оцінкою журі кращі роботи будуть представляти район 12-20 квітня на обласному фестивалі «Повір у себе».

 
bottom

Designed by FaynoHost