.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

У Вінниці завершився обласний фестиваль «Повір у себе» PDF Друк e-mail

 

У театрі імені М. Садовського відбулося урочисте закриття ХХVІ обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Фестиваль стартував 12 квітня відкриттям в обласному краєзнавчому музеї виставки робіт усіх його учасників. За цей час відвідувачі експозиції мали змогу ознайомитись із понад 500 роботами, серед яких – твори образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, вироби з паперу, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, м`які та в`язані іграшки, одяг, листівки, прикраси, вироби з дерева, архітектурні композиції та літературні твори. Кожен відвідувач міг віддати свій голос за того учасника, виріб якого сподобався найбільше.

20 квітня на фінальний етап фестивалю до обласного центру з різних куточків Вінниччини завітали 115 його учасників віком від 7 до 35 років, аби отримати заслужені нагороди та подарунки.

З вітальними словами та побажаннями звернувся до учасників фестивалю заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк: «Вже вкотре на Вінниччині проводиться фестиваль творчості і талантів «Повір у себе». З кожним роком все більше усвідомлюється те, що він є надзвичайно важливою подією для кожного з нас, адже учасники демонструють нам роботи високого рівня майстерності, надихають на творчість та позитивне ставлення до життя».

У ході свята дипломи та подарунки отримали всі учасники фестивалю, а окремі з них – і спеціальні призи. 35 переможців фестивалю, визначених за результатами голосування, та Барський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест» отримали дипломи переможця, пам’ятні відзнаки та подарунки.

Загалом у голосуванні взяли участь 1 468 глядачів виставки. Кожен з переможців голосування отримав більше, ніж 30 голосів.

Привітали переможців фестивалю і керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. Зокрема, дипломи та цінні подарунки вручили директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, заступник начальника служби у справах дітей Валентина Чебурей, начальник управління праці та сімейної політики департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Яромленко.

Окремі учасники Фестивалю були відзначені нагородами від Вінницької єпархії Української Православної Церкви, Вінницького обласного краєзнавчого музею, Вінницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Всеукраїнської благодійної організації Український фонд культури імені Бориса Олійника, компанії LAMBRE.

 

Привітали учасників Фестивалю та побажали їм непереможної віри у власні сили Вінницькі срібні призери зимової Паралімпіади-2018 Олександр Казік та його тренер Сергій Кучерявий.

Директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вручила спеціальні призи учасникам Фестивалю та подякувала центрам соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями області за підготовку тематичної експозиції робіт на Великодню тематику.

По завершенні свята учасники переглянули виставу акторів обласного академічного музично-драматичного театру ім. Садовського «Аліса в країні чудес».

 

Довідка. Фестиваль „ПОВІР У СЕБЕ” вперше проведено у Вінницькій області у 1992 році. Ідея проведення та гасло Фестивалю «Повір у себе – і в тебе повірять інші!» поширились по всій Україні. Завданнями Фестивалю є пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення їх кола спілкування та розвиток комунікативних навичок, ознайомлення дітей та молоді з інвалідністю з різними видами творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел.