.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

10-річний ювілей відзначив Жмеринський обласний соціальний гуртожиток PDF Друк e-mail

 

    Урочистості з нагоди свята відбулися 24 квітня у м. Жмеринка. Цього дня у затишній залі міського центру позашкільної роботи зібралися вихованці та працівники гуртожитку, директори центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування області, представники структурних підрозділів Жмеринської міської ради та багато почесних гостей.

    Протягом 10-ти років заклад очолює директор Руслан Петрашек, з вуст якого лунало багато слів подяки людям, завдяки яким був створений та 10 років функціонує заклад, зокрема обласній державній адміністрації та обласній раді, міській владі м.Жмеринка, Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Вінницькому обласному центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді.

     Вітальні слова закладу прозвучали від почесних гостей свята - директора Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олени Стоялової та заступника міського голови, начальника управління культури і туризму Жмеринської міської ради Володимира Дудіка.

    Протягом усього часу функціонування гуртожитку були люди, які завжди допомагали його мешканцям у вирішені різних їх життєвих, соціальних та побутових питань. Директором закладу вручено подяки за співпрацю управлінню освіти м.Жмеринки, Жмеринському міськрайонному центру зайнятості, управлінню праці та соціального захисту населення, Жмеринському ВПУ, ЗОШ №3, громадським організаціям «Школа благодійності», «Автоєвросила», директорам Барського та Жмеринського районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

   Невід’ємною частиною будь-якого колективу є його працівники. Штат соціального гуртожитку складає 10 чоловік. Це люди, які для мешканців гуртожитку є підтримкою, порадниками та гарними друзями. За багаторічну працю подяки отримали працівники закладу.

    Соціальний педагог гуртожитку Наталя Коханюк запросила на сцену вихованців соціального гуртожитку, які дякували закладу за тепло, справжні родинні стосунки та надану допомогу.

       Ювілярів та гостей вітали танцювальними та пісенними номерами вихованці міського центру позашкільної роботи. З нагоди свята вручалися подарунки, квіти та відзнаки!

    Тож зі славним ювілеєм, Обласний соціальний гуртожиток! Успіхів та подальшого розвитку!

 

Для довідки.

Комунальний заклад «Жмеринський обласний соціальний гуртожиток» створений рішенням 15 сесії обласної Ради 5 скликання від 16 січня 2008 року №479.

Згідно зі Статутом закладу в обласному соціальному гуртожитку тимчасово терміном до 3-х років проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років за умови відсутності у них житла та у разі, коли їх житло визнане в установленому порядку непридатним для проживання або не підлягає ремонту та реконструкції.

У соціальному гуртожитку особам, які в ньому перебувають, надаються соціальні послуги, спрямовані на створення умов для їх соціальної адаптації, підготовки до самостійного життя та виконання життєво важливих соціальних функцій, а також вирішення проблем дітей та молоді зазначеної категорії згідно потреб кожного мешканця.

       Протягом 10 років у закладі проживали 107 юнаків та дівчат, з них 25 – діти до 18 років, 82 особи – після 18 років. За цей час 20 мешканців гуртожитку вступили на навчання до вищих навчальних закладів, 9 придбали власне житло, працевлаштувалося 17 осіб, 31 мешканець гуртожитку створив свою родину та виховує власних 27 дітей.


 
bottom

Designed by FaynoHost