.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Відбулася підсумкова нарада директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування області PDF Друк e-mail

До участі у заході, який проводився 17 липня, були запрошені також працівники об`єднаних територіальних громад, до повноважень яких належить надання соціальних послуг.

Підводячи підсумки діяльності мережі у І півріччі 2018 року, директор Вінницького обласного ЦСССДМС Олена Стоялова відзначила належний рівень системної роботи центрів з надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У ході проведення наради були обговорені основні проблемні питання діяльності центрів та здійснено аналіз якості надання соціальних послуг вразливим категоріям клієнтів, зокрема, щодо здійснення оцінки потреб сімей, діти з яких перебувають у закладах державного утримання за заявами батьків, та проведення контролю за цільовим використанням коштів державної соціальної допомоги при народженні дитини.

Особливу увага було зосереджено на проведення центрами заходів, передбачених Національною стратегією реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки; впровадження послуги сімейного патронату над дитиною та наставництва; підвищення якості надання соціальних послуг, спрямованих на забезпечення індивідуальних потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, сім’ях опікунів/піклувальників; забезпечення системної роботи щодо надання фахової психологічної підтримки вразливим категоріям населення; сприяння участі територіальних громад у забезпеченні доступності та якості соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та сім’ям, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Також учасники заходу взяли участь у тренінговому занятті «Статеве виховання. Особливості роботи з сім’ями, в яких виховуються діти з сексуалізованою поведінкою».


Підсумки діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області у І півріччі 2018 року 
bottom

Designed by FaynoHost