.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

«Мобільні консультаційні пункти соціальної роботи» Вінницької області завершили роботу в оздоровчих таборах області. PDF Друк e-mail

В ході оздоровчої компанії мобільними консультаційними пунктами соціальної роботи ЦСССДМ Вінницької області проводилась профілактична робота з питань формування здорового способу життя дітей, попередження негативних проявів у підлітковому та молодіжному середовищі, роз’яснювальна та інформаційна робота з питань поводження в небезпечних ситуаціях та прав дітей. Мобільні консультаційні пункти відвідали більшість дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області.

405 профілактичних заходів було проведено із 5743 дітьми, які перебували у дитячих оздоровницях Вінниччини. З них – 2650 дітей пільгових категорій, зокрема:

     - 590 дітей учасників антитерористичної операції;

     - 335 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування;

     - 1454 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей;

     - 193 дитини з інвалідністю;

     - 15 дітей учасників ліквідації ЧАЕС;

     - 63 внутрішньо переміщених дитини.

Мобільним консультаційним пунктом соціальної роботи Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди до дитячого оздоровчого табору «Дубки» (Жмеринський район), дитячого санаторію «Подільський Артек» (Тульчинський район), дитячо-юнацької спортивної бази «Колос» (м. Вінниця), профільного позашкільного навчально-оздоровчого дитячого закладу «Казкова долина» (Літинський район).

До роботи обласного мобільного консультаційного пункту залучались фахівці обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом, обласної організації товариства Червоного Хреста України, обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру Цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області.