.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

12 вересня відбувся третій в цьому році семінар для начальників відділів соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. PDF Друк e-mail

           Під час заходу заступник директора – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру Ольга Григорівна Слободяник зосередилася на актуальних питаннях здійснення соціальної роботи з різними категоріями сімей.

            Особливу увагу було приділено участі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

            Крім того, заступник директора зупинилася на організації виконання постанов Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року №654, №655, №658, виданих на виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», якими затверджені типові положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства / насильства за ознакою статі та притулок для таких осіб, визначено порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

            Також в рамках семінару учасники заходу взяли участь у тренінговому занятті, на якому опрацьовано матеріали, запропоновані працівниками ЦСССДМ для проведення груп зустрічей для прийомних батьків, батьків-вихователів з метою формування у підлітків відповідальної cтатевої поведінки та збереження репродуктивного здоров’я.

            Увагу присутніх зосереджено на виявленні сексуалізованої поведінки дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу та шляхів її подолання у ході здійснення соціального супроводження. У ході навчання кожен учасник отримав пакет методичних матеріалів, підготовлений працівниками обласного ЦСССДМ.

            На завершення заходу присутні обговорили важливість та актуальність наданої інформації і спланували її подальше практичне використання у роботі.

            Учасниками семінару стали 28 осіб.

 

 
bottom

Designed by FaynoHost