.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

Працівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснили видачу перших Пакунків малюка, які надійшли до Вінницької області PDF Друк e-mail

20 вересня до області надійшло 369 комплектів для новонароджених. Сьогодні Baby Box віддають одразу при виписці з пологового, а породілям, які народили після 1 вересня і вже покинули медзаклад, приносять додому працівники центрів соціальних служб для сім`ї, дітй та молоді.

«Пакунок малюка» є одноразовою адресною соціальною допомогою для новонароджених дітей. Надання такої допомоги передбачено всім сім’ям, в яких народився малюк, починаючи з 1 вересня 2018 року.

До його складу входять серветки, підгузки, пелюшки, термометр для води та тіла, ножиці манікюрні. Також – ковдра, плед, матрац, рушник для купання, крем, мило, іграшка. Є тут й одяг:  шапочки, боді, штани-повзунки, шкарпетки. Комплект упакований у коробку з міцного картону.

Крім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок також містить інформаційні матеріали, які допоможуть батькам у питаннях догляду за дитиною.


Барський районний ЦСССДМ

Бершадський районний ЦСССДМ

Жмеринський районний ЦСССДМ

Іллінецький районний ЦСССДМ

Козятинський районний ЦСССДМ

Липовецький районний ЦСССДМ

Немирівський районний ЦСССДМ