.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті

Відбулося навчання психологів ЦСССДМ та закладів PDF Друк e-mail

         27 вересня на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій Вінницької області відбувся третій плановий щоквартальний навчальний семінар для психологів центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді області щодо надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

        Участь у навчанні взяли 30 психологів з центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування області.

          Під час навчання заступник директора-начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру О.Г.Слободяник привернула увагу учасників до основних чинників домашнього насильства та окреслила напрямки діяльності психологів ЦСССДМ та закладів соціального обслуговування щодо надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

       У ході роботи семінару були розглянуті підходи до надання психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, витоки формування комплексу жертви та особливості побудови процесу взаємодії та спілкування із жінками, потерпілими від насильства, та чоловіками, які вчиняють насильство, враховуючи їх психологічні особливості.

        Під час проведення заходу присутні ознайомитись з техніками соціально-психологічного консультування, особливостями надання першої допомоги при різних психологічних станах та правилами побудови бесіди з дитиною, яка постраждала від насильства.

        Учасники навчання мали можливість перейняти досвід колег щодо ведення випадку сімей, у яких відбувалось домашнє насильство; використання діагностичних методик; проведення консультування сімей спільно з дітьми та окремо подружжя; корекційної роботи, успіхів у зміні поведінки клієнтів та налагодженні стосунків в сім’ї.


 

 
bottom

Designed by FaynoHost