.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті

У Вінниці обговорили проблеми протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим PDF Друк e-mail

16 жовтня, відбулась обласна конференція на тему: «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у Вінницькій області». В ході зібрання обговорено проблеми ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми, надання їм допомоги, проведення інформаційних кампаній з підвищення обізнаності населення щодо попередження потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

В роботі конференції взяли участь представники Міжнародної організації з міграції в Україні, обласної державної адміністрації; регіональних органів виконавчої влади, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми; голови районних державних адміністрацій; міські голови міст обласного значення; голови об’єднаних територіальних громад; особи, відповідальні за реалізацію державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, у районних державних адміністраціях та містах обласного значення; керівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; дільничні інспектори поліції; представники громадських організацій.

Організатори заходу наголошують, що торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оціночними даними Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, то за час Незалежності 230 тис. українців постраждали від торгівлі людьми. Українці потрапляють в тенета цього злочину не лише в Україні, але й у Росії, Польщі, інших країнах Європи, Туреччині, США, країнах Центральної Азії та Близького Сходу.

В ході конференції учасниками обговорено останні тенденції у сфері протидії торгівлі людьми, а також заходи, які систематично вживаються в області з метою попередження даного явища, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги постраждалим.


 

За інформацією

http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/13994-u-vinnytsi-obhovoryly-problemy-protydii-torhivli-liudmy-ta-nadannia-dopomohy-postrazhdalym

 
bottom

Designed by FaynoHost