.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

18 жовтня працівники центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді взяли участь у вуличній акціі „Walk for Freedom/Хода за свободу” PDF Друк e-mail

Акція відбулась у м. Вінниця з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та пройшла під патронатом Міністерства соціальної політики України, за сприяння A21 Ukraine, OSCE Project Co-ordinator in Ukraine, IOM Ukraine та Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради.

В Україні в 2018 році до цієї акції долучаються усі обласні центри та міста країни. Небайдужі громадяни виходять на вулиці міста аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

Основна мета акції – привернути увагу до існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

У рамках проведення акції у м.Вінниці учасники здійснили мовчазну і мирну ходу у чорному одязі на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

По завершенні ходи у Арт-галереї ІнтерШик відбувся перформанс «Ланцюг злочинних дій» та «Пaвутиння злочину» у виконaннi незaлежного теaтру-студiї «Птaхa».