.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

До професійного свята працівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відзначені подяками та грамотами PDF Друк e-mail

1 листопада в приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери України.

Серед учасників зібрання були працівники управлінь соціального захисту населення, територіальних центрів соціального обслуговування, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, центрів зайнятості, ветерани галузі, представники громадських організацій.

З професійним святом тих, хто з усією компетентністю та людяністю надає підтримку й допомогу тисячам жителям області, вітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник.

У ході урочистостей кращі працівники соціальної сфери області були відзначені урядовими нагородами, а також Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради. Серед них – працівники ЦСССДМ області.

Зокрема, Подякою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення нагороджено Слободяник Ольгу Григорівну – заступника директора-начальника відділу методичного забезпечення соціальної роботи Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Шароградську Тетяну Миколаївну – директора Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Живчик Валентину Григорівну – директора Козятинського обласного соціального центру матері та дитини, Коханюк Наталю Дмитрівну – педагога соціального Жмеринського обласного соціального гуртожитку, Головко Наталію Олександрівну – заступника директора Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

 

Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради нагороджено Антонюк Світлану Іванівну - директора Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Горенюк Юлію Вікторівну – провідного юрисконсульта відділу організаційно-правової роботи Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Оверчука Володимира Сергійовича – практичного психолога Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», Стовпчату Наталю Анатоліївну – педагога соціального Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Сторожука Миколу Степановича – фахівця із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Титаренко Ірину Анатоліївну – заступника директора-начальника відділу соціальної роботи Барського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Почесною грамотою Федерації профспілок Вінницької області нагороджено Мельниченко Тетяну Василівну - директора Ямпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Вітаємо колег!