.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

7 листопада пройшов навчальний семінар для начальників відділів соціальної роботи ЦСССДМ області PDF Друк e-mail

       У ході проведення заходу обговорювалися питання виконання ЦСССДМ області рішення наради директорів від 17 липня 2018 року щодо здійснення соціального супроводу сімей опікунів, піклувальників відповідно до Державного стандарту соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, ведення обліку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, визначення потреб сімей, діти з яких перебувають у закладах державного утримання.

Також особлива увага присутніх була зосереджена на питаннях виконання новоприйнятих нормативно-правових актів, які стосуються діяльності центрів соціальних служб. Під час практичного заняття опрацьовано нові форми обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах згідно з наказом Міністерства соціальної політики України від 13.07.2018 року №1005.

Крім того, учасники заходу ознайомилися із дослідженнями щодо шкідливого впливу інституційного догляду на розвиток дитини та покращили рівень обізнаності про систему інституційного догляду та виховання дітей.


 

 
bottom

Designed by FaynoHost