.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Відбулося навчання психологів ЦСССДМ та закладів PDF Друк e-mail

      11 грудня на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій Вінницької області відбувся четвертий плановий щоквартальний навчальний семінар для психологів центрів соціальних служб для сім'ї дітей та молоді області щодо щодо надання психологічних послуг різним категоріям сімей, дітей та молоді.

       Участь у навчанні взяли 25 психологів з центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування області.

        Аналіз діяльності психологів у 2018 році щодо роботи  із дітьми з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, проведення групи зустрічей для прийомних батьків, батьків-вихователів за темою: «Статеве виховання. Виявлення та коригування сексуалізованої поведінки дітей в прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу» провели психологи обласного ЦСССДМ Абдулка Надія Іванівна та Ільчук Микола Анатолійович.

          Психолог Вінницького міського ЦСССДМ Семенюк Костянтин Анатолійович представив алгоритм дій психолога в процесі надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

         Основну увагу під час проведення заходу зосереджено на обговоренні досвіду надання психологічної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей.

      Психолог Вінницького міського ЦСССДМ Радіонова Людмила Леонідівна поділилася досвідом використання технік заземлення, своєрідним набором стратегій для позбавлення/відділення від емоційного болю, який допомагає встановити контроль над почуттями та залишатися в безпеці.

        Учасники навчання мали можливість перейняти досвід психолога Жмеринського районного ЦСССДМ Ковальчук Тетяни Олегівни щодо організації та налагодження роботи з ветеранами у районі, формування довірливих стосунків із учасниками бойових дій та їх близькими, особливостей проведення тренінгів та груп взаємодопомоги, важливості індивідуальних консультацій, використання діагностичних методик.

         Сайдак Ольга Едуардівна - психолог Гайсинського районного ЦСССДМ -ознайомила із техніками відновлення/адаптації для подолання стресу за допомогою використання внутрішнього ресурсу людини.

          Матковською Тетяною Віталіївною - психологом Крижопільського районного ЦСССДМ - було презентовано  тренінг для учасників бойових дій та їх дружин «Життя після АТО», який допомагає будувати щасливі відносини між чоловіком та жінкою, розвивати їх позитивні якості, навички розуміння і гармонійної взаємодії.

           На завершення семінару визначено актуальні теми для навчання психологів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування області у 2019 році. 
bottom

Designed by FaynoHost