.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги проведено акції «Ні – домашньому насильству!» PDF Друк e-mail

 В рамках проведення Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги, яка працює на базі Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено вуличні інформаційно-просвітницькі акції «НІ – домашньому насильству!» у м.Калинівка, смт Стрижавка та с.Лука-Мелешківська. Мета акції - формування нетерпимого ставлення та запобігання домашнього насильства.

Соціальний працівник Тетяна Томчук та психолог Тетяна Геращенко поширили соціально-рекламну продукцію та інформаційні матеріали щодо видів домашнього насильства, розповідали про те як діяти у ситуації домашнього насильства або його загрози та куди звертатися по допомогу.

Заходи відбулись в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», який з вересня 2017 року реалізується у Вінницькій області МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" (HealthRight International) у партнерстві з Мінсоцполітики за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA Україна).


 
bottom

Designed by FaynoHost