.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

За результати роботи у 2018 році відзначено кращі центри соціальних служб області PDF Друк e-mail

07 лютого директор Вінницького обласного ЦСССДМ Олена Стоялова на підсумковій нараді вручила грамоти колективам 13 центрів області за забезпечення у 2018 році   системної соціальної роботи щодо надання соціальних послуг різним категоріям сімей, дітей та молоді.

Зокрема, подяки отримали Крижопільський, Гайсинський, Липовецький, Могилів-Подільський, Піщанський, Жмеринський, Тростянецький, Чечельницький, Літинський районні, Хмільницький, Вінницький міські ЦСССДМ.

Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» відзначений за проведення у 2018 році роботи щодо розширення розширення спектру надання соціальних послуг дітям та молоді з інвалідністю.

Крім того, за особистий внесок у розвиток системи соціальних послуг, сумлінну працю у 2018 році у сфері соціальної роботи з сім`ями, дітьми та молоддю подяки обласного ЦСССДМ отримали директор Вінницького міського ЦСССДМ Н.Добровольська, працівники Жмеринського, Крижопільського, Мурованокуриловецького, Немирівського районного та Хмільницького міського ЦСССДМ, працівник Студенянської ОТГ Л.Гончарук та Тростянецької ОТГ В.Рєзнікова.


 
bottom

Designed by FaynoHost