.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

14 лютого відбувся навчально-практичний семінар для начальників відділів соціальної роботи ЦСССДМ щодо актуальних питань соціальної роботи з різними категоріями сімей, дітей та молоді PDF Друк e-mail

Захід проходив на базі Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування.

У ході його проведення директором обласного ЦСССДМ Оленою Стояловою проаналізовано основні показники діяльності мережі центрів у 2018 році, визначено пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік. Заступником директора обласного ЦСССДМ Ольгою Слободяник здійснено обговорення результативних показників надання соціальних послуг у 2018 році. Директором Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування Олегом Левченком та спеціалістом центру з питань децентралізації Євгеном Шаповаловим поінформовано учасників заходу про стан та перспективи розвитку територіальних громад у Вінницькій області.

Учасники семінару взяли участь у практичному занятті «Супервізія як форма професійної підтримки. Інтервізія випадку», під час якого ознайомилися зі структурною побудовою та особливостями проведення такого виду роботи. У ході проведення інтервізії здійснено обговорення резонансного випадку насильства над малолітньою дитиною Скоркіним Іваном із Козятинського району.

Також під час семінару його учасники поглибили власні знання про поняття «деінституціалізація» та її складові. Під час роботи у групах здобули практичні навички з питань надання соціальних послуг та запровадження форм альтернативного догляду дітей, які можуть бути створені у ОТГ в процесі реформування закладів інституційного догляду.

Крім того, психологом Людмилою Євсєєвою учасникам семінару надано практичні поради щодо роботи з військовослужбовцями після повернення їх із зони бойових дій та загальні рекомендації щодо налагодження стосунків у їх родинах з метою формування позитивного мікроклімату у сім`ї.