.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

22-23 травня Вінницьким обласним ЦСССДМ проведено навчально-практичний семінар для працівників ЦСССДМ та об`єднаних територіальних громад області PDF Друк e-mail

Під час заходу учасники опрацьовували питання застосування у процесі сімейного виховання методів, які стимулюють, регулюють, коригують поведінку дітей.

Практичним психологом Вінницького обласного ЦСССДМ Надією Абдулка та методистом центру Світланою Чижик здійснено ознайомлення із особливостями застосування таких методів виховання як покарання та заохочення. Зокрема, учасники семінару дізнались про обов`язкові умови їх успішного застосування; які є види заохочень в залежності від   віку та індивідуальних особливостей дитини; про основні правила покарання, межі дозволеного, за що не можна «карати» дітей та головне – як виховати дітей без покарання.

Під час заходу було наголошено на тому, що добираючи методи покарання або заохочення, батькам слід пам’ятати: формула справжньої батьківської любові складається із великого запасу терпіння та абсолютного прийняття дитини - з властивою їй індивідуальністю, несхожістю на інших, у тому числі на батьків. Саме батьківська любов є джерелом і гарантією емоційного благополуччя людини, підтримкою її тілесного і душевного здоров’я.

 
bottom

Designed by FaynoHost