.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

4 червня відбувся семінар для практичних психологів та психологів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування області PDF Друк e-mail

У рамках програми заходу психолог Головного управління ДСНС України  у Вінницькій області Наталя Коритчук провела тренінг з надання першої психологічної допомоги, який відображає загальну думку міжнародної професійної спільноти щодо надання підтримки людям одразу після надзвичайно стресових подій.

Тренінг передбачав рольові ігри, практичні вправи та можливість безпосереднього проведення навчання з надання першої психологічної допомоги. До того ж, присутні мали змогу «спробувати», як починати діяти в новій ситуації безпечно для себе та інших і не завдавати своїми діями шкоди потерпілим та як надавати допомогу людям з повагою до їх гідності, культури та можливостей.

За результатами заходу учасники отримали також методичні матеріали та у подальшому зможуть застосовувати набутий досвід по наданню першої психологічної допомоги у власній роботі.

Також з учасниками семінару власним досвідом роботи щодо проведення консультування людей різних категорій поділилася практикуючий сімейний психолог Людмила Євсєєва. Вона поінформувала учасників семінару про різні види консультування та їх особливості, структуру психоконсультативної роботи, психологічні особливості міжособистісного консультування «психоконсультант – клієнт», принципи та передумови створення консультативного контакту «психолог-клієнт».