.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Розпочалась виплата студентам іменної стипендії облдержадміністрації та обласної Ради PDF Друк e-mail

 Це додаткова матеріальна підтримка студентам-сиротам та позбавлених батьківського піклування, а також особам з їх числа, які здобувають освіту у вищих навчальних закладах Вінницької області.

З метою забезпечення соціального захисту студентів обласною державною адміністрацією та обласною Радою ще у 1998 році прийнято рішення щодо виплати іменних стипендій. За 20 років понад 7,5 тисяч стипендіатів отримали майже 10 млн гривень з обласного бюджету.

Щомісячний розмір стипендії становить 200,00 грн. Рішенням обласної Ради виплату іменної стипендії доручено здійснювати Вінницькому обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У ході здійснення виплати спеціалісти обласного ЦСССДМ надають консультації з правових, майнових питань, зокрема, постановки на квартирний облік, роз’яснення щодо виплат після закінчення навчального закладу та подальшого працевлаштування.

У червні студенти отримують кошти за І півріччя цього року.


Виплата іменної стипендії студентам-сиротам вищих навчальних закладів м.Вінниці

Виплата іменної стипендії студентам-сиротам Іллінецького державного аграрного коледжу ВНАУ

Виплата іменної стипендії студентам-сиротам вищих навчальних закладів м. Могилів-Подільського та Могилів-Подільського району


 
bottom

Designed by FaynoHost