.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Відбулася підсумкова нарада директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування області PDF Друк e-mail

До участі у заході були запрошені також працівники об`єднаних територіальних громад, до повноважень яких належить надання соціальних послуг.

Послугами центрів соціальних служб у січні-червні 2019 року скористалися 56649 жителів області. У ході проведення наради здійснено аналіз якості надання послуг вразливим категоріям клієнтів та обговорені основні проблемні питання роботи. У своїй доповіді щодо підсумків діяльності галузі у І півріччі цього року директор Вінницького обласного ЦСССДМ Олена Стоялова відзначила належний рівень системної роботи центрів з надання соціальних послуг сім’ям з дітьми.

Заступник директора-начальник відділу соціальної роботи Ольга Слободяник акцентувала увагу учасників зібрання на необхідність планування та проведення заходів, спрямованих на підвищення якості соціальної послуги соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Досвідом роботи ЦСССДМ щодо покращення якості надання зазначеної соціальної послуги поділилися начальник відділу соціальної роботи Могилів-Подільського районного ЦСССДМ Людмила Дишкант та педагог соціальний Теплицького районного ЦСССДМ Наталія Довгань.

Учасників заходу поінформовано про підсумки проведення у 2019 році підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу. Також здійснено ознайомлення з особливостями виконання нових контрольних функцій ЦСССДМ відповідно до новоприйнятих законодавчих змін.

Крім того, у ході проведення практичного заняття опрацьовано питання, пов`язані з особливостями статевого виховання у сім’ї дітей різного віку та статі, та здійснено огляд основних змін до Українського правопису з метою подальшого їх врахування у діловому мовленні.


 

 
bottom

Designed by FaynoHost