.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

17 та 19 липня Вінницьким обласним ЦСССДМ проведено навчальні тренінги на тему «Особливості статевого виховання дітей: від теорії до практики застосування. Сексуалізована поведінка дітей». PDF Друк e-mail

Участь у тренінгах взяли працівники центрів соціальних служб та фахівці, які працюють в об’єднаних територіальних громадах з різними категоріями сімей з дітьми.

Під час заходу практичним психологом центру Абдулка Надією спільно з методистом центру Чижик Світланою розглянуто та опрацьовано з учасниками тренінгу питання, пов`язані з особливостями статевого виховання дітей різного віку та статі, етапами їх психосексуального розвитку, а також з особливостями роботи з дітьми, які мають прояви сексуалізованої поведінки: її причинами та шляхами подолання.

Тренерами було наголошено на важливість формування у батьків знань та навичок про те, як і коли говорити з дітьми про їх народження, статевий розвиток, сексуальний досвід, контрацепцію, кордони тіла та інші аспекти сексуальної поведінки людини. Саме сім’я є головним джерелом сексуальної соціалізації дітей. Вирішальний позитивний вплив на статеве виховання дітей має почуття взаємної любові та поваги матері і батька, та виявлення цих почуттів у щоденних взаєминах не тільки між собою, а також до дітей. Сексуальна освіченість є важливою передумовою гармонійного особистого життя людини, збереження і поліпшення її репродуктивного здоров’я, правильного статевого розвитку.