.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

У Вінницькій області підготовлено до влаштування дітей чергову групу кандидатів в опікуни та прийомні батьки PDF Друк e-mail

22 серпня Вінницьким обласним ЦСССДМ завершено чергове навчання з підготовки кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники.

Мета навчання – підвищення рівня батьківської компетентності майбутніх прийомних батьків та батьків-вихователів, а також вивчення спроможності кандидатів кваліфіковано створювати сприятливі умови для виховання і розвитку прийомних дітей та дітей-вихованців.

Навчання проводилось за українською версією програми ПРАЙД та проходило протягом 8 днів. Було розглянуто десять тематичних модулів.

У навчанні взяли участь дві сім’ї з числа кандидатів у прийомні батьки та 5 кандидатів в опікуни, піклувальники з Козятинського району, міста Жмеринка, Вінницької міської та Якушинецької сільської об`єднаних територіальних громад.

Під час занять учасники опрацювали нормативні документи, які регламентують діяльність сімей опікунів, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Кандидати отримали знання щодо сфери батьківської компетенції та повноважень прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників. Також кандидати переглянули навчальні відеоматеріали.

За результатами проходження навчання учасники отримали необхідні знання про захист прав дітей, особливості їх розвитку, змісту і методів сімейного виховання. Дізнались про шляхи відновлення стосунків з біологічними родичами дитини та підготовки її до самостійного життя.

Батьки набули практичних навичок виконання батьківських ролей та здобули уміння ефективно спілкуватися з дитиною, аналізувати причини поведінки дитини, власні емоції, почуття, поведінкові прояви.

Після закінчення навчання спеціалісти Вінницького обласного ЦСССДМ відвідають сім’ї кандидатів, що передбачено навчальною програмою.

Наступне навчання кандидатів відбудеться у жовтні 2019 року.


 

 
bottom

Designed by FaynoHost