.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Завершилося підвищення кваліфікації працівників ЦСССДМ з питань встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. PDF Друк e-mail

Кваліфікація спеціалістів, їх ставлення до роботи відображається на функціонуванні прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Саме тому у ході навчання, яке проводилося Вінницьким обласним ЦСССДМ з 2 по 6 вересня, були розглянуті усі аспекти професійної компетентності працівників, знання яких необхідні для проведення відповідної роботи.

Серед питань, які розглядались, особливо значимими були: популяризація сімейних форм виховання та пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі серед жителів територіальної громади, обов’язки та навики спеціаліста в ході здійснення ефективного соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Учасники навчання детально опрацювали законодавчу базу, організаційні етапи встановлення опіки, піклування, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, соціально-психологічні особливості дітей даної категорії, методи виховання дітей у сім’ї та керування їх емоційним станом, порядок соціального супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, зокрема, алгоритм здійснення оцінки потреб дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, складання та перегляд планів соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, підготовки інформації про ефективність функціонування прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, проведення груп зустрічі батьків, алгоритм дій у разі виникнення специфічних умов соціального супроводження в прийомній сім’ї, дитячому будинку сімейного типу.

 

Участь у навчанні взяли 11 спеціалістів з Жмеринського, Калинівського, Крижопільського, Тростянецького, Томашпільського районних, Турбівського селищного та Вінницького міського ЦСССДМ, Ладижинської міської ради, Ковалівської та Студенянської об’єднаних територіальних громад.

 

На сьогодні ЦСССДМ забезпечують соціальне супроводження 138 прийомних сімей, 56 дитячих будинків сімейного типу та здійснюють соціальну роботу з 1098 сім’ями опікунів та піклувальників.

 

 
bottom

Designed by FaynoHost