.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

04 жовтня у Вінниці підведено підсумки проведення обласного фестивалю «Повір у себе» PDF Друк e-mail

 

У театрі імені М. Садовського відбулося урочисте закриття ХХVІІ обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Фестиваль стартував 19 вересня відкриттям в обласному краєзнавчому музеї виставки робіт усіх його учасників. За цей час відвідувачі експозиції мали змогу ознайомитись із понад 500 роботами, серед яких – твори образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, вироби з паперу, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, м`які та в`язані іграшки, одяг, листівки, прикраси, вироби з дерева, архітектурні композиції та літературні твори. Кожен відвідувач міг віддати свій голос за того учасника, виріб якого сподобався найбільше.

         Центри соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями області підготували експозиції робіт, виконані однією технікою.

Більше тисячі вінничан та гостей міста відвідали виставку та записали свої враження від побаченого у Книзі відгуків. Окремі з них: «У цієї виставки є душа. Українська душа! Кожна робота – прекрасна і неповторна, як сама особистість…», «Виставка просто неймовірна. Кожна робота несе тепло, радість, щирість», «Навіть в українській мові бракує слів, щоб описати почуття і емоції, які викликають кожна з представлених робіт. Вони наскрізь пронизані неймовірної силою духу, витримкою, терпінням, почуттям жаги до життя, патріотизмом, кожна робота дихає українством, любов’ю до своєї землі».

04 жовтня на фінальний етап фестивалю до обласного центру з різних куточків Вінниччини завітали 120 його учасників віком від 7 до 35 років, аби отримати заслужені нагороди та подарунки.

З вітальними словами та побажаннями звернулися до учасників фестивалю заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк та заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук.

У ході свята дипломи та подарунки отримали всі учасники фестивалю, а окремі з них – і спеціальні призи.

35 переможців фестивалю, визначених за результатами голосування, та Барський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест» отримали дипломи переможця, пам’ятні відзнаки та подарунки від керівництва області.

Загалом у голосуванні взяли участь 1 468 глядачів виставки. Кожен з переможців голосування отримав більше, ніж 30 голосів.

Привітали переможців фестивалю і керівники структурних підрозділів облдержадміністрації - Департаменту соціальної та молодіжної політики, служби у справах дітей, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Так, Наталя Заболотна вручила Вінницькому обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» сертифікат на придбання лазерного гравіювального верстата для облаштування майстерні деревообробки.

Заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Альона Лавровська нагородила дипломом Фестивалю за розвиток талантів дітей та молоді з інвалідністю міський центр «Гармонія» імені Раїси Панасюк, а також вручила учасникам Фестивалю спеціальні подарунки від департаменту та презентувала щойно надруковані сигнальні примірники книги «Крокуючи з Раїсою Панасюк», які передала керівнику центру Олені Чорнобривенко. Загалом буде видано 200 екземплярів цієї книги.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяна Дорош відзначила пам’ятними подарунками наймолодших учасників Фестивалю з Жмеринського, Козятинського, Іллінецького, Могилів-Подільського, Тиіврівського та Тростянецького районів області.

Від організаторів Фестивалю директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Стоялова вручила спеціальні призи учасникам Фестивалю, які займаються у майстерні декоративно-прикладної творчості, що діє у м. Козятині при районному громадському товаристві батьків дітей з інвалідністю «ДОМ». Також подякувала центрам соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями області за підготовку експозиції робіт на виставку, виконані однією технікою.

Дипломи за участь у ХХVІІ обласному Фестивалі отримали Немирівська міська та Мурафська сільська об`єднані територіальні громади, діти з яких вперше взяли участь у заході.

По завершенні свята учасники переглянули виставу акторів обласного академічного музично-драматичного театру ім. Садовського «Русалонька».

Крім того, учасники Фестивалю змогли отримати Хеппі Міл у ресторані «МакДональдз Соборна» та пообідати у ресторані «Тифліс».

 

Довідка. Фестиваль „ПОВІР У СЕБЕ” вперше проведено у Вінницькій області у 1992 році. Ідея проведення та гасло Фестивалю «Повір у себе – і в тебе повірять інші!» поширились по всій Україні. Завданнями Фестивалю є пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення їх кола спілкування та розвиток комунікативних навичок, ознайомлення дітей та молоді з інвалідністю з різними видами творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел.