.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

У м.Вінниця відбувся семінар для практичних психологів та психологів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування області PDF Друк e-mail

У рамках програми заходу учасник бойових дій, психолог, тренер із запобігання та лікування ПТСР Володимир Скосогоренко та лікар психотерапевт, тренер із запобігання та лікування ПТСР Наталія Іванашко провели семінар з елементами тренінгу на тему «Якісна комунікація як запорука успіху соціальної адаптації ветеранів. Зміна моделі поведінки у учасників бойових дій та членів їх родин, трансформація бойового досвіду у мирне життя».

 

Мета семінару – навчити психологів методам та формам роботи з ПТСР, що допоможе прискорити процес адаптації учасників бойових дій до мирного життя.

 

Учасники отримали інформацію про різні поведінкові прояви у учасників бойових дій, які допомагали їм вижити на війні, але які не сприймаються суспільством у повсякденному житті. Психологи дізнались про основи формування успішної комунікації з людьми в різних емоційних станах, про вміння невербально визначати основні емоційні стани, а також, отримали знання про способи контролю своїх станів.

 

Даний захід дав можливість не лише здобути нові практичні навички але й обмінятися досвідом, зрозуміти особливості спілкування із сім’ями ветеранів, дізнатися про те як доносити свої поняття та принципи для однакового сприйняття реальності всіх учасників комунікації. 

 

 
bottom

Designed by FaynoHost