.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Відбулася семінар-нарада директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування області PDF Друк e-mail

У ході проведення заходу підведено підсумки діяльності мережі ЦСССДМ та закладів за 9 місяців 2019 року. У своєму виступі щодо результатів роботи галузі за три квартали поточного року заступник директора-начальник відділу соціальної роботи Вінницького обласного ЦСССДМ Ольга Слободяник проаналізувала якість надання послуг вразливим категоріям клієнтів та акцентувала увагу учасників зібрання на необхідність планування та проведення заходів, спрямованих на підвищення якості соціальної послуги соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

           Під час заходу директор Вінницького обласного ЦСССДМ Олена Стоялова обговорила з учасниками семінару основні аспекти діяльності ЦСССДМ щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в рамках використання у 2019 році цільової субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Також учасників заходу Олена Стоялова поінформувала про основні положення Програми дій Уряду, пріоритети діяльності Міністерства соціальної політики України у сфері надання соціальних послуг та відбулося обговорення завдань ЦСССДМ та закладів щодо їх впровадження.

Крім того, директори ЦСССДМ ознайомилися із роботою комунального закладу «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат», в приміщенні якого проводився захід.