.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

До професійного свята працівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів відзначені подяками та грамотами Мінсоцполітики та облдержадміністрації PDF Друк e-mail

31 жовтня в приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери України.

Серед учасників зібрання були працівники центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, управлінь соціального захисту населення, територіальних центрів соціального обслуговування, центрів зайнятості, ветерани галузі, представники профспілкових організацій області. Також в урочистому зібранні взяли участь члени делегації Ясського повіту республіки Румунія, які перебувають з візитом на Вінниччині.

З професійним святом тих, хто з усією компетентністю та людяністю надає підтримку й допомогу тисячам жителям області, вітали голова облдержадміністрації Владислав Скальський та в.о. керуючого справами виконкому Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

У ході урочистостей кращі працівники соціальної сфери області були відзначені урядовими нагородами, а також Почесними грамотами облдержадміністрації. Серед них – працівники ЦСССДМ та закладів області.

Зокрема, Подякою Міністерства соціальної політики України нагороджено директора Барського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест» Марущак Тетяну Леонідівну та директора Тульчинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Промінь надії» Воротнюк Наталію Миколаївну, а також головного бухгалтера Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» Іващенко Світлану Іванівну.

 

Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради разом з грошовою винагородою нагороджено практичного психолога вищої категорії відділу методичного забезпечення соціальної роботи Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Абдулка Надію Іванівну, директора Хмільницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Войтенко Тетяну Володимирівну, директора Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Капелюшну Ольгу Павлівну, начальника відділу соціальної роботи Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дишкант Людмилу Іванівну, методиста вищої категорії відділу методичного забезпечення соціальної роботи Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пригалінську Ірину Костянтинівну та педагога соціального Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» Прядкіну Ганну Романівну.

Крім того, Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради відзначено колектив працівників Козятинського обласного соціального центру матері та дитини.

 

Щиро вітаємо колег із заслуженими нагородами!