.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

21 листопада відбувся семінар для практичних психологів та психологів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування області PDF Друк e-mail

У рамках програми заходу практичний психолог Вінницького обласного ЦСССДМ Надія Абдулка та психолог Вінницького міського ЦСССДМ Ірина Ковиліна ознайомили учасників семінару з новим діагностичним інструментарієм роботи, який можна використовувати в професійній діяльності психолога з різними категоріями клієнтів.

Були розглянуті деякі методи арт-терапії. Арт-терапія відкриває простір для творчих пошуків психолога, адже сприйняття і переробка образної інформації мають рівнозначну цінність і доповнюють одна одну.

Методи арт-терапії допомагають формувати особистість, її світогляд, життєві стратегії та сценарії, навчаючи людину бути творцем власного життя. Арт-терапія дає вихід внутрішнім конфліктам і сильним емоціям, усуває страх, допомагає зрозуміти власні почуття і переживання, сприяє підвищенню самооцінки, розслабленню і зняттю напруги, допомагає в розвитку творчих здібностей.

У ході семінару учасники мали можливість поділитися своїм досвідом використання запропонованих методик у діагностичній та корекційній роботі з клієнтами.

Запропонована програма дала можливість не лише здобути нові практичні навички, але й обмінятися досвідом, згуртувати колектив, покращити психоемоційний стан, що може стати ресурсом для подальшої роботи психологів та їхнього особистісного розвитку.


 


 
bottom

Designed by FaynoHost