.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

Для начальників відділів соціальної роботи ЦСССДМ проведено перший у цьому році навчально-практичний семінар PDF Друк e-mail

Тема навчання: «Актуальні питання соціальної роботи з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу, спрямованої на задоволення індивідуальних потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

У ході проведення семінару заступник директора обласного ЦСССДМ Ольга Слободяник зосередила увагу учасників заходу на основному завданні соціального супроводу прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів/піклувальників - задоволенні індивідуальних потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Учасників навчання ознайомлено з методикою складання генограми та практичними інструментами вивчення індивідуальних потреб дітей, які пройшли апробацію під час моніторингу діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, що проводився обласним ЦСССДМ у серпні-листопаді 2019 року.

Презентований в рамках семінару тренінговий модуль «Значення індивідуального простору для дитини» рекомендовано використати для проведення групи зустрічей прийомних батьків та батьків-вихователів у березні 2020 року.

Крім того, учасники семінару отримали корисну інформацію, необхідну для роботи з різними категоріями сімей, надану працівниками управління державної міграційної служби України у Вінницькій області.


 

 
bottom

Designed by FaynoHost