.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Працівники мобільних бригад соціально-психологічної допомоги Вінницького обласного та міського ЦСССДМ навчались працювати з постраждалими від домашнього насилля PDF Друк e-mail

24-25 лютого у м. Вінниці проводився тренінг для членів мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, з Вінницької, Львівської та Рівненської областей. Захід для мобільних бригад, що фінансуються з місцевих бюджетів, організовано МБФ “Українська фундація громадського здоров’я”.

Під час відкриття навчання директорка Вінницького обласного ЦСССДМ Олена Стоялова відзначила важливість надання спеціалізованої послуги соціальної підтримки постраждалим від домашнього насилля та зауважила на необхідності її надання якісно та професійно.

Під час тренінгу учасники заходу відпрацювали алгоритм діяльності мобільних бригад та опрацювали особливості психологічної роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.


 
bottom

Designed by FaynoHost