.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

У Вінниці визначили переможців регіонального конкурсу "Людина року-2019" PDF Друк e-mail

Традиційно в лютому у Вінниці відзначають переможців регіонального конкурсу «Людина року». Сам конкурс започаткований ще у 2000 році. Цього року конкурсна комісія отримала 121 заявку на участь у конкурсі. Переможців визначали у 34-х номінаціях. Церемонія оголошення переможців регіонального конкурсу "Людина року-2019" пройшла у ресторані "Мон Блан". Усі переможці отримали дипломи і пам’ятні відзнаки, а номінанти - подяки. 

 

Це люди, які працюють в соціальній сфері, медицині, бізнесі, на державній, військовій службі та на підприємствах, волонтери, митці, меценати, ресторатори та обдарована молодь. Нагороди вручали за найбільш вагомі здобутки, професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності та визначні особисті заслуги у 2019 році.

 

У номінації «Соціальний працівник року» дипломом відзначено заступника директора Вінницького обласного ЦСССДМ Ольгу Слободяник. Нею протягом 2019 року здійснювалася координація діяльності мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, які створено на базі Вінницького обласного, Барського, Гайсинського та Могилів-Подільського районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках проєкту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні». Послугами охоплено 8 районів та місто Могилів-Подільський. Членами мобільних громад надано допомогу більш ніж 750 особам, які постраждали від домашнього насильства, з них 29 жінок з 50 дітьми влаштовано до притулку - безпечного місця їх тимчасового перебування. Здійснено 1329 виїздів до населених пунктів, у рамках яких проведено 643 тематичних групових заходів. Крім того, у 2019 році вперше у діяльність системи ЦСССДМ впроваджено надання спеціалізованих соціальних послуг та відпрацьовано механізм ефективної взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашнього насильства.

Вітаємо колегу та бажаємо нових здобутків у професійній сфері!
 

 
bottom

Designed by FaynoHost