.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

У Вінницькій області проходить навчання чергової групи батьків-кандидатів для створення сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування PDF Друк e-mail

 26 лютого Вінницьким обласним ЦСССДМ розпочато навчання з підготовки кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники та усиновителі.

Мета навчання – підвищення рівня батьківської компетентності майбутніх прийомних батьків та батьків-вихователів, а також вивчення спроможності кандидатів кваліфіковано створювати сприятливі умови для виховання і розвитку дітей, які залишилися без батьківського піклування.

Навчання проводиться за українською версією програми ПРАЙД та триває 8 днів, протягом яких опрацьовується десять тематичних модулів.

У навчанні беруть участь батьки-кандидати з Вінницького, Калинівського, Могилів-Подільського, Тростянецького, Шаргородського районів, міст Вінниця, Хмільник та Козятин.

Під час занять учасники опрацьовують нормативні документи, які регламентують діяльність сімей опікунів, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Кандидати отримають знання щодо сфери батьківської компетенції та повноважень прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників, усиновителів. Також кандидати переглядатимуть навчальні відеоматеріали.

За результатами проходження навчання учасники отримають необхідні знання про захист прав дітей, особливості їх розвитку, змісту і методів сімейного виховання. Дізнаються про шляхи відновлення стосунків з біологічними родичами дитини та підготовки її до самостійного життя.

Батьки набудуть практичних навичок виконання батьківських ролей та здобудуть уміння ефективно спілкуватися з дитиною, аналізувати причини поведінки дитини, власні емоції, почуття, поведінкові прояви.

Після закінчення навчання спеціалісти Вінницького обласного ЦСССДМ відвідають сім’ї кандидатів, що передбачено навчальною програмою.

Наступне навчання кандидатів заплановано на травень цього року.

 
bottom

Designed by FaynoHost