.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

У Погребищенському районі відбулася презентація роботи Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. PDF Друк e-mail

10 березня 2020 року працівники Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, взяли участь у навчальному тренінгу для суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству у Погребищенському районі. Тренінг організовано громадською організацією “Бюро інституційного розвитку” за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та Вінницького обласного ЦСССДМ.

Під час заходу розглядалися алгоритми взаємодії усіх суб’єктів,які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Учасників тренінгу було поінформовано про роботу Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, яка працює на базі Вінницького обласного ЦСССДМ.