.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Участь партнерів у проведенні підготовки кандидатів в усиновителі, опікуни та прийомні батьки PDF Друк e-mail

Вінницький обласний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді продовжує навчання двох груп за восьмиденною українською версією програми ПРАЙД.

Важливою та необхідною інформацією для кандидатів в усиновителі, опікуни та прийомні батьки є навчальний модуль «Повноцінний розвиток дитини та причини його затримки». Під час розгляду вказаної теми було ознайомлено учасників з основними сферами людського розвитку, опрацьовано вікову періодизацію розвитку за Е.Еріксоном, що дало змогу проаналізувати власний індивідуальний розвиток, визначити фактори, що впливають на затримку розвитку.

Традицією стало залучення до проведення навчання психологів, які працюють у закладах освіти та охорони здоров’я та безпосередньо надають консультативну допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які влаштовуються у сім’ї кандидатів після проходження ними навчання та отримання рекомендацій обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Практичний психолог обласної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І.Ющенка Аліна Хранітель розповіла про створення нового Обласного дитячого центру психічного здоров’я з консультативним прийомом, з ліжками денного перебування та цілодобовим стаціонаром; про можливості закладу у наданні допомоги дітям; про умови, за яких надається психіатрична допомога дитині; акцентувала увагу учасників на особливостях поведінки дітей із затримкою психічного розвитку, причинах відставання у розвитку дітей, які перебувають у закладах інституційного догляду.


 
bottom

Designed by FaynoHost