.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Вінницьким обласним центром соціальних служб розпочато проведення тренінгів для фахівців, які у серпні 2020 року проведуть групи зустрічей прийомних батьків та батьків-вихователів на тему: «Адаптація до карантинних заходів, їх вплив на родину» PDF Друк e-mail

 27 липня 2020 року у заході взяли участь психологи/практичні психологи та працівники Барського, Гайсинського, Жмеринського, Крижопільського, Липовецького, Літинського, Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Немирівського, Оратівського центрів соціальних служб, які здійснюватимуть проведення групи зустрічей прийомних батьків та батьків-вихователів у своїх районах.

Тема є актуальною, оскільки ізоляція впливає на наш психологічний стан. Це вимагає значного переналаштування, що супроводжується витратами енергії, сил, необхідністю пристосовуватися до нових умов.

У ході навчання учасникам вдалося знайти позитив у перебуванні на ізоляції; оцінити власний ресурс, який допомагав впоратися із труднощами; зрозуміти цінність підтримки один одного та турботи про себе, врахування власних потреб, а не лише потреб близьких.

Психологи/практичні психологи та працівники інших центрів соціальних служб візьмуть участь у такому тренінгу 29 та 31 липня 2020 року.

 
bottom

Designed by FaynoHost