.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

28 липня 2020 року для працівників Крижопільського районного центру соціальних служб проведено тренінг «Ефективне спілкування. Вирішення конфліктних ситуацій» PDF Друк e-mail

Навчання спрямоване на розвиток комунікативних навичок, конструктивне вирішення конфліктів та керування стресами.

До уваги працівників координатором заходу Яворською О.І. були представлені складові процесу спілкування, техніка «Я-повідомлення» та зміст подвійного послання. Фахівці зацікавлено працювали в мікрогрупах, опановували навички ефективної комунікації та неагресивної впевненості.

Під час проведення ділової гри «Потерпілі кораблетрощу» спеціалісти прийшли до висновку про важливість прийняття узгодженого групового рішення в надзвичайній ситуації.

У ході опрацювання теми «Вирішення конфліктних ситуацій» було з’ясовано, що міжособистісний конфлікт має не лише негативне, але й позитивне значення в процесі спілкування між людьми. Теоретичний матеріал було закріплено практичними вправами щодо ефективного вирішення конфліктів.

На завершальному етапі навчання учасники відпрацювали техніки подолання стресових станів фізичними, емоційними, інтелектуальними, духовними способами.

Набуті знання стануть у нагоді працівникам районного центру соціальних служб не лише у сприянні вирішення проблемних питань сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, а й у повсякденному міжособистісному спілкуванні.

 

 
bottom

Designed by FaynoHost