.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті

29 липня 2020 року Вінницьким обласним центром соціальних служб проведено другий тренінг для фахівців, які у серпні 2020 року проведуть групи зустрічей прийомних батьків та батьків-вихователів на тему: «Адаптація до карантинних заходів,їх вплив на родину» PDF Друк e-mail

Карантин торкнувся усіх неоднаково. Як саме? Яких труднощів при ізоляції зазнали працівники? Що допомагало зберігати стабільність та ефективно працювати? Відповіді на ці запитання змогли знайти для себе спеціалісти під час тренінгу.

У ході навчання учасники мали змогу поділитися змінами, які відбулися у їх житті під час карантину, емоційними переживаннями, які виникали у період ізоляції та власними досягненнями. Спільними зусиллями напрацювали поради, які допоможуть адаптуватися та зберігати рівновагу під час карантину. Навчилися планувати подальші події свого особистого та професійного життя в карантинних умовах без тривоги.

У заході взяли участь працівники Бершадського, Калинівського, Козятинського, Піщанського, Теплицького, Тиврівського, Томашпільського, Тростянецького, Тульчинського та Чечельницького центрів соціальних служб, які здійснюватимуть проведення групи зустрічей прийомних батьків та батьків-вихователів у своїх районах.


 

 
bottom

Designed by FaynoHost