.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 53 гостей на сайті

Працівники Крижопільського та Томашпільського РЦСССДМ вивчали в он-лайн режимі питання формування прив’язаності у дітей та розвитку мотиваційної сфери особистості PDF Друк e-mail

31 липня 2020 року відбувся тренінг «Потреби – основа мотиваційної сфери особистості. Визначення індивідуальних потреб дітей», - завершальний із 5-ти одноденних навчань для працівників Крижопільського та Томашпільського РЦСССДМ.

Під час розгляду вказаної теми учасники ознайомились зі стадіями формування мотивації, виконали практичні вправи, у ході яких обговорювали власні потреби, звертали увагу на ті почуття, які виникають у разі задоволення або не задоволення потреб, порівнюючи свої дії з поведінкою дітей у різних ситуаціях.

У ході навчання учасники розглянули питання формування прив’язаності та можливих порушень у її формуванні; впливу цих порушень на поведінку особи в дитинстві та у дорослому віці.

Гарна підготовка до проведення роботи в он-лайн режимі вказаними районними ЦСССДМ дала можливість ефективно провести навчання та використати різні форми тренінгової роботи.

Підводячи підсумки навчання, учасники висловили позитивні враження від запропонованого матеріалу, відзначили користь та практичне застосування отриманих знань.

           Цим тренінгом завершено проведення циклу одноденних тренінгів для працівників Крижопільського, Оратівського, Погребищенського, Томашпільського, Чечельницького, Хмільницького районних та Хмільницького міського центрів соціальних служб, розроблених працівниками обласного центру соціальних служб, що є обов’язковими для працівників, які надають послуги сім’ям з дітьми.

 

 
bottom

Designed by FaynoHost