.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Протягом 5-9 жовтня 2020 року 28 прийомних батьків та батьків-вихователів взяли участь у онлайн навчанні PDF Друк e-mail

До роботи в групах долучились працівники центрів соціальних служб, що надають прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу послугу соціального супроводу в Крижопільському, Могилів-Подільському, Погребищенському, Чернівецькому, Ямпільському, Оратівському районах, містах Вінниця, Могилів-Подільський та Хмільник.

Юрисконсульт обласного центру соціальних служб Юлія Горенюк провела практичне заняття щодо законодавчого регулювання різних аспектів захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомні батьки активно обговорювали життєві ситуації та дії законних представників дитини у випадках оформлення спадщини, придбання чи отримання житла, закордонних поїздок, вступу і навчання у вищих навчальних закладах та ін. Зацікавлення викликала інформація щодо соціальних виплат, державних гарантій, та пільг для прийомних родин.

При підведенні підсумків навчання прийомні батьки та батьки-вихователі висловили позитивні враження від проведеної роботи, відзначили актуальність і важливість взаємодії з юристом та запропонували розширити коло юридичних питань у наступних навчаннях.