.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

15 жовтня розпочалося навчання кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки з Тиврівського, Томашпільського, Шаргородського районів та м. Вінниця PDF Друк e-mail

Навчання за українською версією програми «ПРАЙД», яке проводиться Вінницьким обласним центром соціальних служб, триватиме 15-17, 19-23 жовтня 2020 року. Програма складається із десяти тематичних модулів загальною кількістю 84 години, з яких 60 годин – аудиторні заняття, 24 години – самостійна робота.

Працівниками обласного центру соціальних служб та служби у справах дітей облдержадміністрації попередньо проведено співбесіду з кандидатами, яка передбачала заповнення оціночних анкет, складання карти родинних зв’язків та ознайомлення з документами.

Протягом першого дня навчання слухачі ознайомилися з сучасним станом розвитку сімейних форм виховання на Вінниччині; з метою, завданням та структурою тренінгового курсу; схожістю та відмінністю між різними формами сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; сферами компетентності усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків.

Кандидати уважно слухали запропоновану інформацію, зацікавлено працювали в мікрогрупах, окреслювали власні сфери компетентності.

Перед початком роботи в групі координатори заходу Яворська Оксана та Чижик Світлана здійснили температурний скринінг учасників відповідно до карантинних вимог (зазначена процедура буде проводитись щоденно). Всі учасники під час навчання використовують індивідуальні засоби захисту. Кількість учасників навчання обмежена і становить 10 осіб. 

 
bottom

Designed by FaynoHost