.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Обласною мобільною бригадою здійснено виїзди до Погребищенського та Козятинського районів PDF Друк e-mail

13 та 15 жовтня 2020 року відбулися зустрічі працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі із представниками районних підрозділів Національної поліції, центрів соціальних служб та відповідальними особами спеціально уповноважених підрозділів райдержадміністрацій у Погребищенському відділенні поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області та Козятинському відділенні поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.

Провідні фахівці із соціальної роботи Тетяна Томчук та Тетяна Бойко, психолог Тетяна Геращенко поінформували учасників заходу про особливості роботи Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. Під час зустрічі розглянуто особливості побудови процесу взаємодії та спілкування із особами, які постраждали від насильства, з урахуванням їх психологічних станів.

Крім того, працівники Обласної мобільної бригади спільно з ювенальним офіцером Козятинського відділення поліції відвідали Самгородоцьку спеціалізовану школу-інтернат, де провели бесіду з учнями на тему: «Як не стати жертвою домашнього насильства. Адміністративна і кримінальна відповідальність за вчинення даного правопорушення».

Після заходів працівниками Обласної мобільної бригади спільно з працівниками районного підрозділу Національної поліції здійснено виїзди в сім’ї, у яких систематично вчиняється домашнє насильство. Постраждалим особам надано психологічну допомогу та консультації з питань, пов’язаних з протидією насильству. З кривдниками, які були присутні під час візиту, проведено профілактичну робота з метою недопущення повторного вчинення домашнього насильства.

Під час виїздів послугами Обласної мобільної бригади охоплено 5 жінок, 1 чоловік та 2 дітей, які постраждали від домашнього насильства, а також троє осіб, що вчиняють домашнє насильство.

Крім того, під час відвідувань родин, в яких вчиняється домашнє насильство, працівниками обласної мобільної бригади виявлено четверо малолітніх дітей, життю і здоров’ю яких загрожувала небезпека. Відповідно до Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 №585, працівниками обласної мобільної бригади невідкладно повідомлено службу у справах дітей Козятинської міської ради з метою здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів виявлених дітей та проведення оцінки рівня безпеки дітей.


Обласна мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі надає консультації з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год :

Тел.: 073 138 80 37, 068 58 60 355 (фахівець із соціальної роботи);

097 578 82 89 , 095 796 44 72 (психолог);

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Viber: 095 796 44 72


 

 
bottom

Designed by FaynoHost