.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті

Завершення навчання кандидатів в прийомні батьки, усиновителі та опікуни PDF Друк e-mail

Вінницьким обласним центром соціальних служб 3 лютого 2021 року завершено навчання кандидатів в прийомні батьки, усиновителі та опікуни за українською версією програми ПРАЙД.

Протягом восьми днів кандидати займалися у групі з фахівцями обласного центру соціальних служб Миколою Ільчуком та Оксаною Яворською.

Учасники тренінгу дізнались про методи виховання дітей, поведінкові особливості дитини, які ускладнюють процес спілкування та взаємодії з нею; про заходи, які слід здійснити для посилення сімейних зв’язків. Під час виконання рольової гри «Як сказати дитині про те, що вона не рідна» кандидати, обравши відповідні ролі, презентували повідомлення інформації дитині, відповідно до вказаного віку.

Батьками розглянуто доцільність налагодження стосунків з біологічними родичами дитини, яка залишилася без батьківського піклування, шляхи вивчення та збору інформації про життєву історію дитини, усвідомлення власних емоційних проявів та станів дитини.

Практичний психолог обласної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І.Ющенка Аліна Хранітель розповіла про роботу обласного дитячого центру психічного здоров’я з консультативним прийомом; про надання психіатричної допомоги дітям; про девіантну поведінку дитини, на яку слід звернути увагу батькам; про причини відставання у розвитку дітей, які цілодобово перебували у закладах інституційного догляду та виховання.

Головний спеціаліст відділу усиновлення сімейних форм виховання служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяна Багрій наголосила на основних нормативно-правових аспектах влаштування дітей-сиріт / дітей, позбавлених батьківського піклування до сімей кандидатів в усиновителі, опікуни / піклувальники, прийомні батьки та відповіла на низку запитань слухачів.

У підсумковому колі тренінгу кандидати зазначили, що до питання батьківства потрібно підходити відповідально. Отримані знання допоможуть батькам усвідомлено влаштувати дитину / дітей у свою сім’ю та сприятимуть особистісному зростанню майбутніх прийомних батьків, опікунів / піклувальників та усиновлювачів.

В процесі підготовки висновків та рекомендацій за результатами проведеного навчання обласним центром соціальних служб та службою у справах дітей облдержадміністрації заплановано виїзди до кандидатів у Ямпільську, Піщанську, Мурованокуриловецьку та Вінницьку територіальні громади.

 


 
bottom

Designed by FaynoHost