.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 49 гостей на сайті

Працівники Обласної мобільної бригади Вінницького обласного центру соціальних служб навчалися навичкам побудови опитування дітей, які постраждали від/або стали свідками насильства PDF Друк e-mail

Цикл тематичних онлайн-тренінгів організований МБФ «Українська фундація громадського здоров`я» в рамках реалізації проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

У навчанні брали участь також спеціалісти служб у справах дітей/центрів соціальних служб, прокурори відділів ювенальної юстиції прокуратури Вінницької області, слідчі відділів поліції у Вінницькій області, слідчі суддів Вінницької області та адвокати регіонального центру безоплатної вторинної правової допомоги.

Насильство над дітьми - це травмуюча подія, розслідування якої неможливе без проведення такої слідчої дії як допит під час якого дитина вступає у контакт із системою правосуддя у якості потерпілої. Тому формування навичок проведення опитування, дружнього до дитини, побудови комунікації та допиту дитини, яка постраждала від домашнього насильства та ознайомлення з роботою моделі Барнахус є важливими складовими у системі допомоги дитині.

Під час навчання фахівці ознайомилися із захисними механізмами психіки на стрес, розладами прив`язаності, ознаками психотравмувальної ситуації, усвідомили складові безпечного допиту/опитування дитини, що постраждала від насильства або стала його свідком, а саме безпечного місця та безпечного дорослого. Завдяки роботі тренерів та досвіду міжнародного експерта фахівці Обласної мобільної бригади ознайомилися з найкращими світовими практиками роботи Барнахус на прикладі Швеції, дізналися про особливості побудови спілкування з дитиною, постраждалою від насильства.

Крім того, додатково в рамках навчання працівники Обласної мобільної бригади прослухали лекції онлайн-курсу «Допит дитини – процесуальні та психологічні особливості».

Обласна мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі надає консультації з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

Тел.: 068 58 60 355 (фахівець із соціальної роботи);

097 578 82 89 (психолог);

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Viber: 097 578 82 89

 

 
bottom

Designed by FaynoHost