.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Для фахівців новостворених секторів протидії домашньому насильству управлінь/відділів Національної поліції України презентовано роботу Обласної мобільної бригади PDF Друк e-mail

9 лютого керівник Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, провідний фахівець із соціальної роботи Вінницького обласного центру соціальних служб Тетяна Томчук взяла участь у навчальному тренінгу для працівників поліції.

Тренінг організований Департаментом превентивної діяльності Національної поліції України за підтримки фонду ООН у галузі народонаселення в Україні з метою підвищення рівня готовності працівників поліції до виконання завдань та обов’язків щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

У навчанні взяли участь поліцейські новостворених секторів протидії домашньому насильству органів Національної поліції Волинської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської та Хмельницької областей.

Учасникам зібрання презентовано увесь спектр допомоги особам, які постраждали від насильства, який на сьогодні застосовується у Вінницькій області: від обласної лінії довіри з попередження домашнього насильства до якісних наданих соціальних послуг постраждалим особам за місцем їх проживання/перебування. Поінформовано про особливості роботи Обласної мобільної бригади та ознайомлено з послідовною моделлю надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства у взаємодії із соціальними партнерами.

За допомогою до працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.


 

 
bottom

Designed by FaynoHost