.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

Працівники територіальних громад пройшли чергове навчання з питань надання соціальних послуг мешканцям громад PDF Друк e-mail

10 лютого Вінницьким обласним центом соціальних служб спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації проведено онлайн-навчання для керівників структурних підрозділів соціального захисту територіальних громад.

Учасникам заходу наголосили на окремі аспекти виконання повноважень структурними підрозділами, відповідальних за організацію надання соціальних послуг, та реалізацію заходів, спрямованих на виконання Указу Президента України "Про деякі заходи щодо забезпечення права громадян на якісні та безпечні соціальні послуги", підписаного у січні цього року.

Особливу увагу звернули на завданні щодо організації вивчення потреб населення територіальної громади у соціальних послугах, важливості інформування мешканців громад про перелік соціальних послуг, їхній зміст і порядок надання. Адже дуже важливо, аби кожен мешканець громади знав про можливість отримувати соціальні послуги та про те, куди можна звернутись.

Також з учасниками навчання опрацьованого Порядок організації надання соціальних послуг, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587, та надано окремі рекомендації територіальним громадам щодо його ефективного виконання.

Крім цього, керівникам структурних підрозділів соціального захисту звернули увагу на можливість отримати кошти з державного бюджету на розвиток 6 соціальних послуг у громаді в рамках пілотного проєкту «Розвиток соціальних послуг».

Також учасників навчання ознайомлено з переліком обласних комунальних закладів, які надають соціальні послуги вразливим категоріям населення області.

Наступне онлайн-навчання відбудеться 12 лютого, до участі якого запрошуються надавачі соціальних послуг територіальних громад. 

 
bottom

Designed by FaynoHost