.

Опитування

Чи знаєте Ви про роботу ЦСССДМ у Вашому районі/місті?
 

Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Відбувся виїзд Обласної мобільної бригади до Калинівської міської територіальної громади PDF Друк e-mail

Сьогодні у відділення поліції №1 Хмільницького РУП ГУНП у Вінницькій області відбулася зустріч працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, із суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі у Калинівській міській територіальній громаді.

Участь у заході взяли 19 учасників, серед них – працівники районного сектору філії ДУ “Центр пробації” у Вінницькій області, ювенальної превенції сектору превенції, дільничні офіцери поліції територіального підрозділу поліції, а також працівники відділення соціальної служби сім’ї, дітей та молоді територіального центру надання соціальних послуг, Калинівського бюро правової допомоги та заступник голови Калинівської міської територіальної громади.

Керівник обласної мобільної бригади Тетяна Томчук презентувала учасникам зустрічі нормативні засади роботи мобільних бригад соціально-психологічної допомоги та послідовну модель надання допомоги постраждалим від насильства. Психолог Тетяна Геращенко зосередила увагу на правилах спілкування із особами, які постраждали від насильства, з урахуванням їх психологічних станів та відзначила, що насильство має циклічний характер та кожного разу може скорочуватися в часі, ставати більш інтенсивним і жорстоким.

Крім того, під час зустрічі було обговорено перспективи створення і розвитку спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб в територіальній громаді та взаємодія суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Цього ж дня працівниками Обласної мобільної бригади спільно з працівниками територіального підрозділу поліції здійснено виїзди в сімї, у яких систематично вчиняється домашнє насильство.

Особам, які постраждали від домашнього насильства, роз’яснено їх права, визначені законом, та поінформовано про можливості отримання допомоги. З кривдниками, які були присутні під час візиту, проведена профілактична робота з метою недопущення повторного вчинення домашнього насильства.

За статистичними даними протягом 2020 року відділення поліції №1 Хмільницького РУП ГУНП у Вінницькій області складено 469 адміністративних протоколів щодо вчинення домашнього насильства. Відкрито 33 кримінальних провадження за систематичне вчинення домашнього насильства (ст. 126-1 ККУ), що є найбільшим показником у Вінницькій області серед інших територіальних підрозділів поліції.


За допомогою до працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

 
bottom

Designed by FaynoHost